CSI:Miami forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CSI:Miami forum

Najbolji forum o seriji CSI:Miami ! ! !
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  Региструј сеРегиструј се  Приступи  

 

 Vic'o'vi!:D

Go down 
+5
scofield
Millers girlfrend
Miljan
Miki
C.S.I. Delko'93
9 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АуторПорука
zebac
U ekipi
U ekipi
zebac


Male Број порука : 64
Age : 31
Lokacija : Novi Pazar
Koliko volis CSI:Miami? :
Vic'o'vi!:D - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 3 Right_bar_bleue

Stepen bana :
Vic'o'vi!:D - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 07.10.2008

Vic'o'vi!:D - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vic'o'vi!:D   Vic'o'vi!:D - Page 3 EmptyTue Oct 07, 2008 8:04 pm

Na prvenstvu drkanja takmiče se za prvo mesto Italijan, Francuz i Bosanac. Prvi počne Italijan i drka, drka, drka i posle jednog sata vikne:
• BOKAL!
Kad su mu doneli bokal, on ga napuni do vrha. Dođe Francuz i drka ga drka, drka, drka...... i posle dva dana vikne:
• LAVOR!
Donesu mu lavor i on ga napuni do vrha. Gleda Bosanac njih dvojicu i na kraju počne i on drkati...... drka, drka, drka i posle mesec dana vikne:
• MIKROFON!
Gledaju svi, koji će mu ku**c mikrofon.... Al' ipak, daju mu mikrofon, a on ga uzme i izdere se:
• KO NE ZNA PLIVATI , NEK' BEŽI!
Назад на врх Go down
zebac
U ekipi
U ekipi
zebac


Male Број порука : 64
Age : 31
Lokacija : Novi Pazar
Koliko volis CSI:Miami? :
Vic'o'vi!:D - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 3 Right_bar_bleue

Stepen bana :
Vic'o'vi!:D - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 07.10.2008

Vic'o'vi!:D - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vic'o'vi!:D   Vic'o'vi!:D - Page 3 EmptyTue Oct 07, 2008 8:05 pm

Stoji ženska u autu na semaforu i kraj nje staje Mujo sa svojim autom. Gledaju se oni međusobno, pa Mujo počne spuštati prozor. Riba, sva srećna, počne i ona spuštati prozor misleći da će joj Mujo nešto reći... a Mujo će:
• Šta je, i ti prdnula?
Назад на врх Go down
zebac
U ekipi
U ekipi
zebac


Male Број порука : 64
Age : 31
Lokacija : Novi Pazar
Koliko volis CSI:Miami? :
Vic'o'vi!:D - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 3 Right_bar_bleue

Stepen bana :
Vic'o'vi!:D - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 07.10.2008

Vic'o'vi!:D - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vic'o'vi!:D   Vic'o'vi!:D - Page 3 EmptyTue Oct 07, 2008 8:05 pm

U gluvo doba noći ulazi pandur u stanicu go k'o pištolj. Presretne ga komandir smene i pita šta je bilo, a on počne da priča:
• Bio sam na žurci. I tek u neko doba ustane jedna devojka i kaže "sad neka se sve ženske skinu". One se stvarno skinu. Onda ona kaže "Sad nek se muški skinu". Gledam ja, svi se skidaju, skinem se i ja. Ona opet kaže "Sad gasi svetlo". Neko ugasi svetlo. Najzad ona kaže "A sad, muški na posao!". I ja doš'o...
Назад на врх Go down
zebac
U ekipi
U ekipi
zebac


Male Број порука : 64
Age : 31
Lokacija : Novi Pazar
Koliko volis CSI:Miami? :
Vic'o'vi!:D - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 3 Right_bar_bleue

Stepen bana :
Vic'o'vi!:D - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 07.10.2008

Vic'o'vi!:D - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vic'o'vi!:D   Vic'o'vi!:D - Page 3 EmptyTue Oct 07, 2008 8:05 pm

Na autobuskoj stanici žena sa detetom čeka autobus. Na stanici stoji i jedan pandur. Dete stalno plače:
• Mama, mamaaa, kada će već jednom da dođe taj bus?
• Čika pere autobus, sine, strpi se, sad će.
Stoje oni još pola sata. Pandur se šetka, kad će dete ponovo:
• Mama, je l' čika oprao autobus?
• Jeste, sine, samo da ga popravi i dolazi.
Čekaju još pola sata pa će dete:
• Pa je l' ga popravio?
• Jeste, sine, još da ga ofarba i eto ga.
U tom momentu pandur baci beretku i vikne:
• E SAD JE NAŠAO DA GA FARBA!
Назад на врх Go down
zebac
U ekipi
U ekipi
zebac


Male Број порука : 64
Age : 31
Lokacija : Novi Pazar
Koliko volis CSI:Miami? :
Vic'o'vi!:D - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 3 Right_bar_bleue

Stepen bana :
Vic'o'vi!:D - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 07.10.2008

Vic'o'vi!:D - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vic'o'vi!:D   Vic'o'vi!:D - Page 3 EmptyTue Oct 07, 2008 8:05 pm

Takmičili se Bosanac, Amerikanac i Rus ko će duže sačuvati državnu tajnu. I tako mučili Amerikanca 10 minuta i Amerikanac oda tajnu. Rusa tukli pola sata i on oda tajnu. Na kraju Bosanca biju li, biju čitav dan, a onda ga bace u tamnicu, a on ništa. Posle 3 dana ulaze u tamnicu da mu čestitaju pobedu i ugledaju njega kako drži ruke na glavi i viče:
• Seti se tajne, budalo!!!
Назад на врх Go down
zebac
U ekipi
U ekipi
zebac


Male Број порука : 64
Age : 31
Lokacija : Novi Pazar
Koliko volis CSI:Miami? :
Vic'o'vi!:D - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 3 Right_bar_bleue

Stepen bana :
Vic'o'vi!:D - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 07.10.2008

Vic'o'vi!:D - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vic'o'vi!:D   Vic'o'vi!:D - Page 3 EmptyTue Oct 07, 2008 8:06 pm

Dali majmunu u zoo vrtu da jede trešnje a majmun prvo strpa trešnju u guzicu pa onda pojede. Videli to posetioci pa upitaše čuvare, zašto to majmun prvo stavlja trešnju u guzicu pa onda u usta?
• Ma pustite ga, pre neki dan je, jadan, pojeo čitavu breskvu pa nije mogao da iskenja košpu, pa sada prvo proba da li može da prođe...
Назад на врх Go down
zebac
U ekipi
U ekipi
zebac


Male Број порука : 64
Age : 31
Lokacija : Novi Pazar
Koliko volis CSI:Miami? :
Vic'o'vi!:D - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 3 Right_bar_bleue

Stepen bana :
Vic'o'vi!:D - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 07.10.2008

Vic'o'vi!:D - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vic'o'vi!:D   Vic'o'vi!:D - Page 3 EmptyTue Oct 07, 2008 8:07 pm

Disleksičar odluči da opljačka banku! Dođe do banke i drekne:
• Vazduh u ruke, pljačka vam materina! Ovo je pička!
Назад на врх Go down
zebac
U ekipi
U ekipi
zebac


Male Број порука : 64
Age : 31
Lokacija : Novi Pazar
Koliko volis CSI:Miami? :
Vic'o'vi!:D - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 3 Right_bar_bleue

Stepen bana :
Vic'o'vi!:D - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 07.10.2008

Vic'o'vi!:D - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vic'o'vi!:D   Vic'o'vi!:D - Page 3 EmptyTue Oct 07, 2008 8:07 pm

Došao Muja kod Tarzana u goste. Tarzan ga lepo dočeka i povede po džungli kao svaki kulturan domaćin. Dok su tako išli Tarzan sve vreme mumla nešto sa životinjama. Muja oduševljen pita Tarzana:
• Je li, Tarzane, kako si ti naučio da pričaš sa životinjama?
• Ja sam se ovde rodio, tu sam odrastao, životinje su me odgajile, itd. - odgovori Tarzan.
Muja se lepo proveo i sada je došao red na Tarzana da uzvrati posetu. Došao Tarzan i normalno, sada povede Muja njega po mahali. Idu oni tako i naiđu na psa:
• AV AV AV! - zaurla pas.
• Je li, Tarzane, šta kaže, boga ti? - upita Muja.
• Kaže da si ga gađao kamenom pre neki dan - odgovori on.
Idu oni dalje i naiđu na mačku:
• Mjauu!
• Tarzane, šta kaže? - pita Muja.
• Vukao si je za rep prošle nedelje - odgovori Tarzan.
Naiđu na ovcu:
• Meeeee meeeeeee!
• LAŽE, TARZANE, LAŽE, MAJKE MI - preduhitri Muja Tarzana.
Назад на врх Go down
zebac
U ekipi
U ekipi
zebac


Male Број порука : 64
Age : 31
Lokacija : Novi Pazar
Koliko volis CSI:Miami? :
Vic'o'vi!:D - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 3 Right_bar_bleue

Stepen bana :
Vic'o'vi!:D - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 07.10.2008

Vic'o'vi!:D - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vic'o'vi!:D   Vic'o'vi!:D - Page 3 EmptyTue Oct 07, 2008 8:08 pm

Silovali babu. Kada je došlo do suđenja, pitaju je:
• Kada je bilo najteže?
Na to baba odgovara:
• Bogami, kad mi digoše noge, a sve trunje iz opanaka u oči...
Назад на врх Go down
zebac
U ekipi
U ekipi
zebac


Male Број порука : 64
Age : 31
Lokacija : Novi Pazar
Koliko volis CSI:Miami? :
Vic'o'vi!:D - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 3 Right_bar_bleue

Stepen bana :
Vic'o'vi!:D - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 07.10.2008

Vic'o'vi!:D - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vic'o'vi!:D   Vic'o'vi!:D - Page 3 EmptyTue Oct 07, 2008 8:08 pm

Šta radi cigo za komputerom?
Pretura po Recycle Bin-u!
Назад на врх Go down
zebac
U ekipi
U ekipi
zebac


Male Број порука : 64
Age : 31
Lokacija : Novi Pazar
Koliko volis CSI:Miami? :
Vic'o'vi!:D - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 3 Right_bar_bleue

Stepen bana :
Vic'o'vi!:D - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 07.10.2008

Vic'o'vi!:D - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vic'o'vi!:D   Vic'o'vi!:D - Page 3 EmptyTue Oct 07, 2008 8:08 pm

Sede dva penzionera na klupi u parku i pričaju, kad ispred njih prolazi devojka u mini suknji i sa velikim grudima. Jedan penzioner će drugom:
• Sećaš li se kad smo mi trčali za ovakvim curama?
Ovaj drugi namesti malo naočare da bolje vidi i kaže:
• Ma kako se ne bih sećao da smo trčali za ovakvim curama, samo sam zaboravio radi čega sam trčao...
Назад на врх Go down
zebac
U ekipi
U ekipi
zebac


Male Број порука : 64
Age : 31
Lokacija : Novi Pazar
Koliko volis CSI:Miami? :
Vic'o'vi!:D - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 3 Right_bar_bleue

Stepen bana :
Vic'o'vi!:D - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 07.10.2008

Vic'o'vi!:D - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vic'o'vi!:D   Vic'o'vi!:D - Page 3 EmptyTue Oct 07, 2008 8:08 pm

Sastali se Amerikanac, Francuz, Turčin i Bosanac, počeli govoriti o ponosu i tako krene Amerikanac:
• Ja sam ponosan na CIA, sve zna čak i pre nego što se nešto dogodi!
Francuz:
• Ja sam ponosan na Francuskinje, tako su dražesne, ljupke i ne daju se lako!
Turčin:
• Ja sam ponosan na naše tepihe. Skupi su, dobri i malo ko ih može kupiti!
Bosanac:
• Ja sam ponosan na sebe!
Svi ga pogledaju i pitaju:
• A zašto?
• Juče sam jeb'o Francuskinju na turskom tepihu, a CIA pojma nema o tome!!!
Назад на врх Go down
zebac
U ekipi
U ekipi
zebac


Male Број порука : 64
Age : 31
Lokacija : Novi Pazar
Koliko volis CSI:Miami? :
Vic'o'vi!:D - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 3 Right_bar_bleue

Stepen bana :
Vic'o'vi!:D - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 07.10.2008

Vic'o'vi!:D - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vic'o'vi!:D   Vic'o'vi!:D - Page 3 EmptyTue Oct 07, 2008 8:09 pm

Otišla Fata kod doktora i dobila čepiće. Došla kući, otvorila kutiju i čudi se. Ne deluje joj kao obična tableta. Pita Hasu:
• Kako se ovo pije?
• Ne znam, nazovi doktora i pitaj!
Nazove ona doktora:
• Dobar dan, doktore. Ja sam ona što ste joj prepisali one čepiće, ali ne znam kako ih treba uzimati?
• Čepići se generalno uzimaju rektalno!
• Dobro, 'fala doktore!
Kaže Hasi:
• Kaže doktor - rektalno!
• Pa uzmi tako!
• Ma ne znam šta mu je to - rektalno!
• Ne znam ni ja, što ne upita doktora?
• Pitaću...
• Nazovi i pitaj, šta mene stalno zapitkuješ...
• Dobar dan, doktore. Ja sam. Opet ona sto ste joj prepisali one čepiće. Samo opet ne znam kako ću to... rektalno.
• Pa analno, gospođo, analno!
• Aaaaaaahaaaaa, analno. To je onda...
• To vam je isto kao rektalno.
• E dobro, puno Vam 'fala, doktore.
Opet kaze Hasi:
• Analno!
• Šta?
• Ma isto ko i rektalno, samo analno...
• Pa hajde!
• Pa ne znam šta mu je to.
• Pa ne znam ni ja, ženska glavo, što ne upita doktora, dva put si s njim razgovarala? Nazovi opet i pitaj!
Opet Fata nazove doktora:
• Doktore, oprostite što smetam, ali morala sam.... Šta vam je to rektalno, analno? Šta tačno da radim?
• Jao žene mahnite! Uzmi taj jebeni čepić i zabij ga sebi u šupak! Aaaa!
Fata zalupi slušalicu i izvika se na Hasu:
• Eto ti tvoje "ZOVI! ZOVI! ZOVI!" Sad se čovek naljutio!
Назад на врх Go down
zebac
U ekipi
U ekipi
zebac


Male Број порука : 64
Age : 31
Lokacija : Novi Pazar
Koliko volis CSI:Miami? :
Vic'o'vi!:D - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 3 Right_bar_bleue

Stepen bana :
Vic'o'vi!:D - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 07.10.2008

Vic'o'vi!:D - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vic'o'vi!:D   Vic'o'vi!:D - Page 3 EmptyTue Oct 07, 2008 8:09 pm

Otišao Crnogorac u neku islamsko-fundamentalističku zemlju. Prilikom šetnje gradom uhvati za dupe neku zabrađenu zenu i uhapsi ga policija za očuvanje moralnih i verskih vrednosti. Dovedu ga kod kalifa i on kad je čuo šta je ovaj uradio reče:
• Dovedite Jusufa.
Dođe Jusuf... baja, 2,5 metra visok, 2 metra preko leđa mu kita! Kalif reče:
• Jusufe, ovog da karaš do zore!
Crnogorac krene kukati, te kako će ženi i familiji na oči, bolje da ga odmah ubiju, ovo-ono, kad u tom uvodi policija
drugog tipa.
• Šta je taj uradio? - upita kalif.
• Krao je nešto na pijaci! - odgovoriše ovi.
• Dobro, njemu odsecite obe ruke - reče kalif.
Stavi Jusuf njih dvojicu pod mišku i taman da krene, kad dovode trećeg.
• Šta je sa ovim? - upita kalif.
• Psovao Alaha i pravio sranje u džamiji.
• E njemu odsecite i ruke i noge.
Stavi Jusuf i njega pod mišku, kad dovedoše četvrtog.
• Šta je taj uradio?
• Pobio ljude i decu.
• E njemu odrežite i ruke i glavu - reče kalif.
Stavi njih Jusuf pod ruku i krene, kad će Crnogorac:
• Jusufe, jesi zapamtio koga treba da karaš?
Назад на врх Go down
zebac
U ekipi
U ekipi
zebac


Male Број порука : 64
Age : 31
Lokacija : Novi Pazar
Koliko volis CSI:Miami? :
Vic'o'vi!:D - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 3 Right_bar_bleue

Stepen bana :
Vic'o'vi!:D - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 07.10.2008

Vic'o'vi!:D - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vic'o'vi!:D   Vic'o'vi!:D - Page 3 EmptyTue Oct 07, 2008 8:09 pm

Mladi terazijski Crnogorac otvorio firmu u Beogradu. Prvi radni dan na poslu sedi on u kancelariji, kad ga sekretarica obavesti da su došla tri čoveka i hoće kod njega. On se zavali u fotelju i uze telefon u ruke i reče sekretarici da ih uvede. Dok su oni sedali, počne Crnogorac da "priča u telefon":
• Jel` to Voja Koštunica? Dje si Vojo, što činiš? Bato odje! Jesi li mi ono završio? E, vala, svaka čast! Čujemo se.
Zatim kao okrene drugi broj:
• Dje si Milo? Bato odje! Dje si sokole. Sad sam pričao sa Vojom i sve sam Vam dogovorio, pa vi sada nastavite. Čujemo se.
Opet kao okrene treći broj:
• Alo, jesi li to ti Borise? Bato odje! Kako si mi predsjedniče, što činiš? Mogli bismo na po jedno piće, ali evo upravo mi uđoše klijenti, pa ćemo se čuti kasnije.
Kada je spustio slušalicu okrene se ka "klijentima" i reče:
• Dobar dan. Što mogu učinjet za Vas?
A jedan od one trojice reče:
• Mi smo iz pošte. Došli smo da Vam priključimo taj telefon!
Назад на врх Go down
zebac
U ekipi
U ekipi
zebac


Male Број порука : 64
Age : 31
Lokacija : Novi Pazar
Koliko volis CSI:Miami? :
Vic'o'vi!:D - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 3 Right_bar_bleue

Stepen bana :
Vic'o'vi!:D - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 07.10.2008

Vic'o'vi!:D - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vic'o'vi!:D   Vic'o'vi!:D - Page 3 EmptyTue Oct 07, 2008 8:10 pm

Sedi Mujo u kafani na divljem zapadu i pije viski. Odjednom neko utrča u kafanu i povika:
• Bež'te ljudi, za pet minuta stiže Crni Jahač.
Cela se kafana isprazni, samo Mujo ostaje i zaustavlja konobara i traži još jedan viski. Konobar mu dade flašu i pobeže i on. Osta tako Mujo sam u kafani kad trasnuše vrata i na njima se pojavi ogroman čovek, sav u crnom. Misli Mujo: "E, jesam konj, gde i ja ne pobegoh."
Prilazi mu čovek i kaže mu da klekne. Izvadi čova "stvar" i reče Muji da počne da mu ga puši. Puši Mujo a čovek mu kaže da puši brže. Puši Mujo brže, a ovaj traži još brže. Još Mujo ubrza a ovaj traži još brže. Tad Mujo kaže:
• Ne mogu brže, očiju mi!
Tad mu čovek u crnom kaže:
• Jesi li ti normalan, puši brže jer za minutu stiže Crni Jahač. Jebaće nam mater obojici ako nas ovde nađe!
Назад на врх Go down
zebac
U ekipi
U ekipi
zebac


Male Број порука : 64
Age : 31
Lokacija : Novi Pazar
Koliko volis CSI:Miami? :
Vic'o'vi!:D - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 3 Right_bar_bleue

Stepen bana :
Vic'o'vi!:D - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 07.10.2008

Vic'o'vi!:D - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vic'o'vi!:D   Vic'o'vi!:D - Page 3 EmptyTue Oct 07, 2008 8:10 pm

Kupio seljak petla. Ovaj, čim je došao u dvorište, počeo da naskače na kokoške. I tako svaki dan. Ni to mu nije bilo dosta i taj je skakao i na guske i na patke, kao u Đoletovoj pesmi. Jednog dana vidi seljak petla, opružio se na leđa, noge u vis i ne mrda. Skupili se lešinari i samo što nisu sleteli na petla. Seljak priđe petlu i kaže:
• Jesam li ti lepo rekao da ćeš od jebanja krepati. Evo i lešinari su došli po tebe.
• Ćuti, budalo, oteraćeš ih! - prošaputa petao.
Назад на врх Go down
zebac
U ekipi
U ekipi
zebac


Male Број порука : 64
Age : 31
Lokacija : Novi Pazar
Koliko volis CSI:Miami? :
Vic'o'vi!:D - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 3 Right_bar_bleue

Stepen bana :
Vic'o'vi!:D - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 07.10.2008

Vic'o'vi!:D - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vic'o'vi!:D   Vic'o'vi!:D - Page 3 EmptyTue Oct 07, 2008 8:11 pm

Kresnula se plavuša sa tipom. Posle seksa uplašeno upita tipa:
• Jao! Jesi li koristio kurton?
• Nisam!
• A je l' imaš sidu?
• Nemam!
• Uh, dobro je, da ne dobijem opet.
Назад на врх Go down
zebac
U ekipi
U ekipi
zebac


Male Број порука : 64
Age : 31
Lokacija : Novi Pazar
Koliko volis CSI:Miami? :
Vic'o'vi!:D - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 3 Right_bar_bleue

Stepen bana :
Vic'o'vi!:D - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 07.10.2008

Vic'o'vi!:D - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vic'o'vi!:D   Vic'o'vi!:D - Page 3 EmptyTue Oct 07, 2008 8:11 pm

Prvi školski dan u jednoj američkoj srednjoj školi. Učiteljica predstavlja novog učenika Sakira Suzukija iz Japana. Počinje čas i nastavnica ispituje:
• Sada ćemo videti koliko poznajete americku istoriju. Ko je rekao: "Sloboda ili smrt"?
Odjednom tišina i samo Suzuki digne ruku:
• Patrik Henri, 1775. godine u Filadelfiji!
• Vrlo dobro, Suzuki. A ko je rekao: "Država je narod i kao takva ne sme nikada umreti"?
Suzuki ustane:
• Abraham Linkoln, 1863. godine u Vašingtonu!
Nastavnica strogo pogleda učenike pa reče:
• Sram vas bilo. Suzuki je Japanac a poznaje američku istoriju bolje od Vas!
Tihi glas iz kraja učionice:
• Jebite se, posrani Japanci!
• Ko je to rekao? - vikne nastavnica. Suzuki digne ruku i reče:
• General MekArtur, 1942. godine u Gvadalkanalu, i Li Jakoca 1982. godine na skupštini akcionara "Krajslera" u Detroitu.
Razred je u tišini, samo se iz pozadine začuje:
• Puši ku**c!
Nastavnica sva van sebe:
• Sad je kraj. Ko je to bio?
Suzuki:
• Bil Klinton Moniki Levinski, Ovalna soba, 1997. godine u Vašingtonu.
Drugi učenik se prodere:
• Suzuki je sranje!
Suzuki:
• Valentino Rosi u Rio de Žaneiru na Motor Grand Prixu Brazila 2002. godine!
Razred pada u histeriju, nastavnica u nesvest a na vrata ulazi direktor škole:
• U pičku materinu, još nikad nisam video takav haos!
Suzuki:
• Tročlano Predsedništvo BiH, prilikom predstavljanja državnog proračuna, Sarajevo, 2003. godine
Назад на врх Go down
zebac
U ekipi
U ekipi
zebac


Male Број порука : 64
Age : 31
Lokacija : Novi Pazar
Koliko volis CSI:Miami? :
Vic'o'vi!:D - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 3 Right_bar_bleue

Stepen bana :
Vic'o'vi!:D - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 07.10.2008

Vic'o'vi!:D - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vic'o'vi!:D   Vic'o'vi!:D - Page 3 EmptyTue Oct 07, 2008 8:11 pm

Vozi Mujo kamion kroz Sloveniju. Piči on tako kad ga odjednom zaustavi pandur. Kaže pandur:
• Drug, migalec vam ne dela!
Izađe Mujo napolje i gleda okolo i čudi se. Pandur ga spopao:
• Drug, pogledajte, migalec vam ne dela!
Mujo gleda okolo sav u čudu. Opet pandur:
• Migalec vam ne dela!
Kad Mujo odjednom:
• Ma jebo te migalec, gledam gde mi je prikolica!!!
Назад на врх Go down
zebac
U ekipi
U ekipi
zebac


Male Број порука : 64
Age : 31
Lokacija : Novi Pazar
Koliko volis CSI:Miami? :
Vic'o'vi!:D - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 3 Right_bar_bleue

Stepen bana :
Vic'o'vi!:D - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 07.10.2008

Vic'o'vi!:D - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vic'o'vi!:D   Vic'o'vi!:D - Page 3 EmptyTue Oct 07, 2008 8:12 pm

Došao bogataš na ispit na fakultet i pita njega profesor:
• Gde je bačena prva atomska bomba?
Ovaj nema pojma i plati mu da prođe.
Sutradan dolazi seljak na isti taj ispit.
• Gde je bačena prva atomska bomba?
• Na Hirošimu i Nagasaki!
• Kada?
• 1945.
• Koliko je ljudi poginulo?
• Tri miliona!
• Imena, kolega, imena!!!
Назад на врх Go down
zebac
U ekipi
U ekipi
zebac


Male Број порука : 64
Age : 31
Lokacija : Novi Pazar
Koliko volis CSI:Miami? :
Vic'o'vi!:D - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 3 Right_bar_bleue

Stepen bana :
Vic'o'vi!:D - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 07.10.2008

Vic'o'vi!:D - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vic'o'vi!:D   Vic'o'vi!:D - Page 3 EmptyTue Oct 07, 2008 8:12 pm

• Mama, 'ajde da se igramo mame i tate!
Majka zgranuta, brže bolje otrča do najbližeg psihologa. Kada mu je izložila problem, ovaj joj objasni da to nije ništa strašno i da može da se igra sa detetom, ali, naravno, samo do izvesne granice. Kada se vratila kući, Perica ju je čekao sa istim zahtevom.
• Mama, hoću da se igramo mame i tate!
• Dobro, sine, igraćemo se mame i tate.
• OK, idi u spavaću sobu, spremi se i čekaj me - naredi joj Perica.
Majka zbunjena, seti se lekarovog saveta i odluči da prihvati igru, te ode u sobu. Skine se i leže u krevet. Posle pet minuta kvaka se pokrenu i u vratima se pojavi Perica.
• Šta je, kurvo, samo na ku**c misliš! Ajde oblači se, pa idemo da detetu kupimo bicikl!
Назад на врх Go down
zebac
U ekipi
U ekipi
zebac


Male Број порука : 64
Age : 31
Lokacija : Novi Pazar
Koliko volis CSI:Miami? :
Vic'o'vi!:D - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 3 Right_bar_bleue

Stepen bana :
Vic'o'vi!:D - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 07.10.2008

Vic'o'vi!:D - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vic'o'vi!:D   Vic'o'vi!:D - Page 3 EmptyTue Oct 07, 2008 8:12 pm

Razgovaraju dva cigana preko mobilnog:
• Slušaj brate, nemoj da pričaš na ciganski... će nam naplate roming...
Назад на врх Go down
zebac
U ekipi
U ekipi
zebac


Male Број порука : 64
Age : 31
Lokacija : Novi Pazar
Koliko volis CSI:Miami? :
Vic'o'vi!:D - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 3 Right_bar_bleue

Stepen bana :
Vic'o'vi!:D - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 07.10.2008

Vic'o'vi!:D - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vic'o'vi!:D   Vic'o'vi!:D - Page 3 EmptyTue Oct 07, 2008 8:13 pm

Pita učiteljica:
• Ko zna primer za nešto očigledno, a neverovatno u isto vreme?
• Očigledno je da je ku**c od mesa, a neverovatno je da je tvrd kao koska - kaže Jovica.
• Sram te bilo, Jovice. Kako se to izražavaš? - kaže učiteljica - zna li neko drugi primer?
• Očigledno je da je pička uvek vlažna, a neverovatno je kako nikada ne zarđa - kaže Tomica.
• Ju, i ti Tomice, kako se izražavaš. Ko će sledeći?
• Očigledno je da je Zemlja okrugla... - započe Perica.
·...Najzad jedan pravi, kulturan primer - ubaci se učiteljica.
·...A neverovatno je da se jebu na svakom ćošku - završi Perica.
Назад на врх Go down
zebac
U ekipi
U ekipi
zebac


Male Број порука : 64
Age : 31
Lokacija : Novi Pazar
Koliko volis CSI:Miami? :
Vic'o'vi!:D - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 3 Right_bar_bleue

Stepen bana :
Vic'o'vi!:D - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 07.10.2008

Vic'o'vi!:D - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vic'o'vi!:D   Vic'o'vi!:D - Page 3 EmptyTue Oct 07, 2008 8:13 pm

Izvela učiteljica Pericu na tablu i rekla mu da nacrta nešto okruglo. Perica ustane i nacrta dupe. Učiteljica poludi i izbaci ga napolje. Utom naiđe direktorka pa ga pita:
• Je li, a šta ti radiš tu?
• Pa izbacila me učiteljica.
• A šta sada učiteljica radi?
• Ma eno je, briše dupe.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Vic'o'vi!:D - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vic'o'vi!:D   Vic'o'vi!:D - Page 3 Empty

Назад на врх Go down
 
Vic'o'vi!:D
Назад на врх 
Страна 3 of 4Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
CSI:Miami forum :: Smesno ! ! ! :: Vicevi ! ! !-
Скочи на: