CSI:Miami forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CSI:Miami forum

Najbolji forum o seriji CSI:Miami ! ! !
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  Региструј сеРегиструј се  Приступи  

 

 Vic'o'vi!:D

Go down 
+5
scofield
Millers girlfrend
Miljan
Miki
C.S.I. Delko'93
9 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АуторПорука
zebac
U ekipi
U ekipi
zebac


Male Број порука : 64
Age : 31
Lokacija : Novi Pazar
Koliko volis CSI:Miami? :
Vic'o'vi!:D - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 2 Right_bar_bleue

Stepen bana :
Vic'o'vi!:D - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 07.10.2008

Vic'o'vi!:D - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vic'o'vi!:D   Vic'o'vi!:D - Page 2 EmptyTue Oct 07, 2008 7:52 pm

Dođe Mujo kući uveče pijan k'o letva, i zavuče se pored Fate koja je već spavala. Kad se probudio video je čudnog čoveka kako stoji pored kreveta noseći dugu belu haljinu.
• Ko si ti? - upita Mujo.
• Ja sam Sveti Petar!
• Jel' to znači da sam ja mrtav?
• Da!
• Ali, imam još toliko razloga za život, nisam se oprostio od porodice... Moraš me poslati nazad i to odmah.
• Možeš se reinkarnirati, ali postoji kvaka. Mogu te poslati nazad ali samo kao psa ili kao kokošku.
• Onda bolje kao kokošku pošto znam da ima farma odmah blizu moje kuće.
Sv. Petar pljesne rukama, pojavi se svetlost i Mujo se nađe prekriven perjem kako kljuca okolo po dvorištu. Dođe petao do njega i pita Muju:
• Šta, znači, ti si nova ovde, jel' uživaš prvi dan ovde?
• Da, super je, ali imam čudan osećaj iznutra - kao da ću eksplodirati.
• Ma nije to ništa. Nemoj mi reći da nikad nisi snela jaje? Ako nisi, samo se opusti i pusti da sve ide svojim tokom.
I Mujo se opusti i posle par trenutaka izleti jaje. I obuzme Muju milina jer je po prvi put osetio materinstvo. Kad je sneo drugo jaje, obuzeo ga talas emocija i znao je da je reinkarnacija u kokošku nešto najbolje u životu što mu se moglo desiti... Ikada!!! Osećaj je bio fenomenalan i taman kad je hteo da snese i treće jaje oseti udarac u potiljak i čuje Fatu kako viče:
• Probudi se, pička ti materina pijana, sereš po krevetu...
Назад на врх Go down
zebac
U ekipi
U ekipi
zebac


Male Број порука : 64
Age : 31
Lokacija : Novi Pazar
Koliko volis CSI:Miami? :
Vic'o'vi!:D - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 2 Right_bar_bleue

Stepen bana :
Vic'o'vi!:D - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 07.10.2008

Vic'o'vi!:D - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vic'o'vi!:D   Vic'o'vi!:D - Page 2 EmptyTue Oct 07, 2008 7:56 pm

Slušao Lala radio, kad odjednom, prekida se program zbog važne vesti:
• Poštovani slušaoci, pojavili su se svemirci, mali, zeleni, buljavih očiju, ruku do zemlje, u slučaju da ih vidite, zagovarajte ih!
Pošao Lala na njivu da ore i taman što je seo na traktor, on vide u grmu nešto šuška! Priđe on grmu, kad tamo nešto malo, zeleno, buljavih očiju, ruku do zemlje i šta će Lala, seti se da treba da ga zagovara:
• Ja sam Lala, sad orem, pa ću da sejem, a onda ću da žanjem.
Ništa se ne desava! On opet:
• Ja sam Lala, sad orem, pa ću da sejem, a onda ću da žanjem.
Opet se ništa ne dešava! On opet:
• Ja sam Lala, sad orem, pa ću da sejem, a onda ću da žanjem.
Tek odjednom iz žbunja:
• Ja sam šumar, sad serem pa ću da ti jebem mater!
Назад на врх Go down
zebac
U ekipi
U ekipi
zebac


Male Број порука : 64
Age : 31
Lokacija : Novi Pazar
Koliko volis CSI:Miami? :
Vic'o'vi!:D - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 2 Right_bar_bleue

Stepen bana :
Vic'o'vi!:D - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 07.10.2008

Vic'o'vi!:D - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vic'o'vi!:D   Vic'o'vi!:D - Page 2 EmptyTue Oct 07, 2008 7:56 pm

Pita sudija Muju:
• Pa dobro, Mujo, kako si uspeo da zgaziš njih 52?
• Otkazale mi kočnice!
• Pa dobro ali baš toliko njih?
• Pa u trenutku kad su mi otkazale kočnice na jednoj strani su bili njih dvojica, a na drugoj njih 50 na autobuskoj stanici.
• I?
• Onda ja razmišljam "Bolje da zgazim ovu dvojicu nego njih 50!"
• Pa dobro, kako si onda zgazio sve?
• Pa kad sam zgazio onog prvog, ovaj drugi poče da beži među onih 50...
Назад на врх Go down
zebac
U ekipi
U ekipi
zebac


Male Број порука : 64
Age : 31
Lokacija : Novi Pazar
Koliko volis CSI:Miami? :
Vic'o'vi!:D - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 2 Right_bar_bleue

Stepen bana :
Vic'o'vi!:D - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 07.10.2008

Vic'o'vi!:D - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vic'o'vi!:D   Vic'o'vi!:D - Page 2 EmptyTue Oct 07, 2008 7:57 pm

Zaboravio dečak papagaja u frižideru. Nakon pet sati dečak otvara frižider i iznenađeno uzvikne:
• Ma koga to moje okice vide?!
A papagaj će:
• Pingvina, pička ti materina!!!
Назад на врх Go down
zebac
U ekipi
U ekipi
zebac


Male Број порука : 64
Age : 31
Lokacija : Novi Pazar
Koliko volis CSI:Miami? :
Vic'o'vi!:D - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 2 Right_bar_bleue

Stepen bana :
Vic'o'vi!:D - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 07.10.2008

Vic'o'vi!:D - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vic'o'vi!:D   Vic'o'vi!:D - Page 2 EmptyTue Oct 07, 2008 7:57 pm

Jedu Mujo i Fata škampe, Fata se isprska po haljini i kaže:
• Juuu, izgledam k'o svinja!
Mujo je pogleda i kaže:
• A još si se i isflekala!
Назад на врх Go down
zebac
U ekipi
U ekipi
zebac


Male Број порука : 64
Age : 31
Lokacija : Novi Pazar
Koliko volis CSI:Miami? :
Vic'o'vi!:D - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 2 Right_bar_bleue

Stepen bana :
Vic'o'vi!:D - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 07.10.2008

Vic'o'vi!:D - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vic'o'vi!:D   Vic'o'vi!:D - Page 2 EmptyTue Oct 07, 2008 7:57 pm

Poređa lav sve životinje na liticu i kaže:
• Ko ima muda da skoči sa litice biće moj najbolji drug i može da mi jebe ženu.
Gledaju se životinje zbunjeno između sebe, gledaju se tako, prođe sat vremena, dva, tri sata i ništa se ne dešava. Lav odluči da ode pošto vidi da niko ne sme da skoči, kad posle 5 minuta čuje se TRAS. Lav dotrča do litice, pogleda dole i vidi medu kako ustaje i briše prašinu sa sebe. Medo pogleda gore i kaže:
• Tebi, lave, ću da jebem ženu posred pičke, a ti, zeko, jebaću ti mamicu!!!
Назад на врх Go down
zebac
U ekipi
U ekipi
zebac


Male Број порука : 64
Age : 31
Lokacija : Novi Pazar
Koliko volis CSI:Miami? :
Vic'o'vi!:D - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 2 Right_bar_bleue

Stepen bana :
Vic'o'vi!:D - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 07.10.2008

Vic'o'vi!:D - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vic'o'vi!:D   Vic'o'vi!:D - Page 2 EmptyTue Oct 07, 2008 7:58 pm

Došao Ciga kod frizera:
• Dobar dan, jel' može jedno šišanje?
• Može - kaže frizer - kako želite?
• Pa ovako kume, sa jedne strane mi ostavi rupu veličine pesnice, a sa druge tri-četiri manje rupice. Pozadi repovi da mi budu neravni, a šiške da mi idu ukoso i da budu retke...
• Pa ne znam da li ću znati tako da vas ošišam.
• A prošli put si znao, pizda ti materina!
Назад на врх Go down
zebac
U ekipi
U ekipi
zebac


Male Број порука : 64
Age : 31
Lokacija : Novi Pazar
Koliko volis CSI:Miami? :
Vic'o'vi!:D - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 2 Right_bar_bleue

Stepen bana :
Vic'o'vi!:D - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 07.10.2008

Vic'o'vi!:D - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vic'o'vi!:D   Vic'o'vi!:D - Page 2 EmptyTue Oct 07, 2008 7:58 pm

Trči Fata, nosi sina na rukama i kuka:
• Mujo, Mujo! Šta da radim? Mali progutao metak!
Mujo se baca u stranu i zagalami:
• Ne okreći ga prema meni, jeb'o ti on mater!
Назад на врх Go down
zebac
U ekipi
U ekipi
zebac


Male Број порука : 64
Age : 31
Lokacija : Novi Pazar
Koliko volis CSI:Miami? :
Vic'o'vi!:D - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 2 Right_bar_bleue

Stepen bana :
Vic'o'vi!:D - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 07.10.2008

Vic'o'vi!:D - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vic'o'vi!:D   Vic'o'vi!:D - Page 2 EmptyTue Oct 07, 2008 7:58 pm

Ušao slepac u ženski bar (greškom) i naruči on sebi piće. Nakon kraćeg vremena vikne slepac konobarici:
• Hoćeš li da čuješ vic o plavušama?
Iste sekunde čitav bar se utihnuo i žena pored slepca reče:
• Pre nego što ispričaš vic, moram ti reći pet razloga zašto ne bi trebalo da ga ispričaš, pa ti razmisli:
1. Konobarica je plavuša.
2. Ja sam plavuša od 90 kg sa crnim pojasom.
3. Ova do mene je plavuša koja trenira rvanje.
4. Ta iza tebe je plavuša policajka.
5. Izbacivač je plavuša. Priča li vam se vic o plavušama? - ljutito ga upita ona.
A slepac će na to:
• Ma jok, pa da moram pet puta da objašnjavam.
Назад на врх Go down
zebac
U ekipi
U ekipi
zebac


Male Број порука : 64
Age : 31
Lokacija : Novi Pazar
Koliko volis CSI:Miami? :
Vic'o'vi!:D - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 2 Right_bar_bleue

Stepen bana :
Vic'o'vi!:D - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 07.10.2008

Vic'o'vi!:D - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vic'o'vi!:D   Vic'o'vi!:D - Page 2 EmptyTue Oct 07, 2008 7:58 pm

Vaterpolo treneru se desi maler - dva dana pre svetskog prvenstva razbole mu se tri igrača. Šte će, mora skrpiti tim pa objavi oglas da traži igrače. Sutradan, javi se na oglas jedan bez nogu. Trener će, ne verujući svojim očima:
• Šta ćeš ti ovde?
• Ja jednom rukom pucam i dodajem, a drugom plivam!
Skoči u bazen i pokaže treneru a trener se oduševi pa ga primi u tim. Malo kasnije, dođe drugi bez ruku i kaže:
• Jednom nogom plivam, a drugom pucam!
Pokaže u bazenu, kad on - još bolji nego prvi. Zatim, malo kasnije, dovedu trećeg tipa u invalidskim kolicima, bez ruku i nogu. Trener popizdi:
• 'Ajde nekako još i ova dvojica, ali koji ku**c ti ovde tražiš?
On mu odgovori:
• Ja jednim uhom plivam, a drugim dajem golove!
• Hajde - kaže trener - Da i to vidim!
Bace ga oni iz kolica u bazen i on potone. Prošlo 20 sekundi, nema ga. Prošlo 40 sekundi - ništa. Nakon jednog minuta izvade ga nekako iz bazena, a on, jedva živ, pljujući vodu kaže:
• Jebem mu majku, ko mi je nabio ovu kapicu na glavu!!?
Назад на врх Go down
zebac
U ekipi
U ekipi
zebac


Male Број порука : 64
Age : 31
Lokacija : Novi Pazar
Koliko volis CSI:Miami? :
Vic'o'vi!:D - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 2 Right_bar_bleue

Stepen bana :
Vic'o'vi!:D - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 07.10.2008

Vic'o'vi!:D - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vic'o'vi!:D   Vic'o'vi!:D - Page 2 EmptyTue Oct 07, 2008 7:59 pm

Sveti Petar i Bog se dogovore da ubuduće primaju samo slučajeve koji su umrli spektakularnom smrću! Posle nekog vremena kuca neko na nebeska vrata. Sveti Petar:
• PRIMAMO SAMO NEOBIČNE SLUČAJEVE!
Pokojnik:
• Saslušaj moju priču! Uvek sam mislio da me žena vara. Tako sam došao tri sata ranije sa posla, trčim k'o lud 11 spratova do stana, otvaram vrata, pretražujem stan i na terasi nađem tipa kako go golcat visi sa spoljne strane terase i drži se za gelender. Na to uzimam čekić i udaram tog kretena svom snagom po prstima. On pada na neko meko žbunje tačno ispod. Đubre! Ja natrag u kuhinju, uzimam frižider i bacam ga preko terase i PUN POGODAK! Napokon je kreten sređen, a meni je to uzbuđenje donelo infarkt i eto, evo me kod tebe!
• OK - veli Sveti Petar - možeš ući.
Ubrzo posle toga ponovo se začuje kucanje na vratima.
• PRIMAMO SAMO NEOBIČNE SLUČAJEVE! - veli Sveti Petar.
• Nema problema - kaže pokojnik - Radio sam, kao i svaki dan, moje jutarnje vežbe za telo na terasi i spotaknem se na saksiju, pa se u padu, u zadnji čas uhvatim za gelender terase stana ispod mog. "Bože" - pomislim - "kakva sreća da sam još među živima". Tad dolazi neki idiot i udara čekićem po mojim prstima, ja padam i to pravo na mekani žbun! Pomislim: "Ludo, već drugi put sam izbegao smrt"! Pogledam gore i tad me pogodi ovaj blesavi frižider!
• OK, možeš ući u moj raj.
Tada ponovo neko zakuca na nebeska vrata:
• PRIMAMO SAMO NEOBIČNE SLUČAJEVE! - kaže Sveti Petar.
• Nema problema - kaže pokojnik - Sedim posle jednog dobrog jebanja go u frižideru...
Назад на врх Go down
zebac
U ekipi
U ekipi
zebac


Male Број порука : 64
Age : 31
Lokacija : Novi Pazar
Koliko volis CSI:Miami? :
Vic'o'vi!:D - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 2 Right_bar_bleue

Stepen bana :
Vic'o'vi!:D - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 07.10.2008

Vic'o'vi!:D - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vic'o'vi!:D   Vic'o'vi!:D - Page 2 EmptyTue Oct 07, 2008 7:59 pm

Tone brod. Japanac uznemireno hoda gore-dole a Crnogorac mirno sedi.
• Šta da radimo? - zavapi Japanac.
• Oca ti jebem japanskog, vi bi samo nešto da radite!
Назад на врх Go down
zebac
U ekipi
U ekipi
zebac


Male Број порука : 64
Age : 31
Lokacija : Novi Pazar
Koliko volis CSI:Miami? :
Vic'o'vi!:D - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 2 Right_bar_bleue

Stepen bana :
Vic'o'vi!:D - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 07.10.2008

Vic'o'vi!:D - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vic'o'vi!:D   Vic'o'vi!:D - Page 2 EmptyTue Oct 07, 2008 7:59 pm

Kaže učiteljica đacima:
• Ko od vas za sebe smatra da je glup, neka ustane.
Svi sede, niko ne ustaje. Posle dužeg vremena, ustaje Perica. Učiteljica sva zapanjena, ne može da veruje da on za sebe smatra da je glup, pa ga upita:
• Štaaaa!? Ti sebe smatraš glupim???
A Perica odgovori:
• Ma ne, nego mi bilo žao da sami stojite!
Назад на врх Go down
zebac
U ekipi
U ekipi
zebac


Male Број порука : 64
Age : 31
Lokacija : Novi Pazar
Koliko volis CSI:Miami? :
Vic'o'vi!:D - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 2 Right_bar_bleue

Stepen bana :
Vic'o'vi!:D - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 07.10.2008

Vic'o'vi!:D - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vic'o'vi!:D   Vic'o'vi!:D - Page 2 EmptyTue Oct 07, 2008 8:00 pm

Rešili Englez, Francuz i Srbin da se zaposle u CIA.
Prijave se na konkurs i oni ih tamo bace kroz najžešće testove: snalaženje u prirodi, glad, žeđ, borba prsa u prsa, čuvanje tajne, i na kraju kad su sva trojica prošli dolaze do finalnog testa. Dovedu im žene, stave ih u određene prostorije a njima daju pištolje i kažu im da ih ubiju.
Prvi Englez ulazi unutra, vadi pištolj, repetira, uperi ga u ženu, oće-neće, i kaže:
• Ma ne mogu. CIA je CIA al' žena je preča.
Drugi ulazi Francuz. Vadi pištolj, repetira i nišani, al' ni on ne može.
Ulazi Srbin unutra. Čuje se bam-bam-bam a posle toga lomljava, ciča, vika i posle pet minuta izlazi on sav krvav i kaže:
• Mamu im jebem, dali mi ćorke, pa sam morao da je dokrajčim stolicom!
Назад на врх Go down
zebac
U ekipi
U ekipi
zebac


Male Број порука : 64
Age : 31
Lokacija : Novi Pazar
Koliko volis CSI:Miami? :
Vic'o'vi!:D - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 2 Right_bar_bleue

Stepen bana :
Vic'o'vi!:D - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 07.10.2008

Vic'o'vi!:D - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vic'o'vi!:D   Vic'o'vi!:D - Page 2 EmptyTue Oct 07, 2008 8:00 pm

Bili Talijan, Francuz i Bosanac i prepirali se, ko na bolji način dovede žensku do ludila.
• Ja počnem da joj ližem ruku, penjem se do vrata, a onda silazim dole. Tada svaka ženska poludi do daske - kaže Talijan.
• Ja joj ližem nožne prste, a zatim sve višlje. Dok dođem do one stvari, ona definitivno otkači - kaže Francuz.
• Ja to prosto, onako seljački, samo guraj-vadi - kaže Bosanac.
• I kada ona poludi? - pitaju ovi Bosanca.
• Pa kad obrišem ku**c o zavesu... lol!
Назад на врх Go down
zebac
U ekipi
U ekipi
zebac


Male Број порука : 64
Age : 31
Lokacija : Novi Pazar
Koliko volis CSI:Miami? :
Vic'o'vi!:D - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 2 Right_bar_bleue

Stepen bana :
Vic'o'vi!:D - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 07.10.2008

Vic'o'vi!:D - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vic'o'vi!:D   Vic'o'vi!:D - Page 2 EmptyTue Oct 07, 2008 8:00 pm

Jedan mladi katolički sveštenik bio je toliko nervozan da pre svoje prve mise nije mogao ni reč progovoriti pa upita biskupa za savet. Ovaj mu reče da sledeći put popije čašu vode sa 2 kapljice votke i odmah će se osećati slobodnije. Posle toga, sveštenik se osećao tako dobro da ga više ništa nije moglo uznemiriti. Međutim, u povratku sa mise pronađe sledeću ceduljicu od biskupa...
"Poštovani svešteniče, sledeći put stavite nekoliko kapljica votke u vodu a ne obratno. Osim toga, evo još nekoliko saveta kako se neki ispadi ne bi ponovili:
1. Nije potrebno stavljati kriške limuna na ivicu pehara.
2. Ne oslanjajte se više na statuu blažene device Marije, ne grlite je i ne ljubite.
3. Postoji 10 zapovesti a ne 12, 12 apostola a ne 7. Nijedan od njih nije bio patuljak.
4. Isusa i njegove učenike ne zovemo "I.H. i kompanija".
5. David je pobedio Golijata praćkom i kamenom, nije ga umlatio i prosuo mu mozak.
6. Judu ne nazivamo kurvinim sinom.
7. Papu ne moramo zvati El Padrino.
8. Bin Laden nema nikakve veze sa Isusovom smrti.
9. Hostija nije grickalica uz vino već za vernike.
10. Grešnici idu u pakao a ne u p.m.
11. Onaj u uglu pored zbora, kojeg ste nazvali pederom, kontrašem i transvestitom u suknji, bio sam ja."
Назад на врх Go down
zebac
U ekipi
U ekipi
zebac


Male Број порука : 64
Age : 31
Lokacija : Novi Pazar
Koliko volis CSI:Miami? :
Vic'o'vi!:D - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 2 Right_bar_bleue

Stepen bana :
Vic'o'vi!:D - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 07.10.2008

Vic'o'vi!:D - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vic'o'vi!:D   Vic'o'vi!:D - Page 2 EmptyTue Oct 07, 2008 8:01 pm

Zaustavi pandur auto, prilazi vozaču i kaže:
• Gospodine, vi ste vozili prebrzo! Vozačku dozvolu, molim!
Vozač ga pogleda, okrene se levo desno i obrati se panduru:
• Žao mi je ali morao sam da predam vozačku pre godinu dana zbog alkohola za volanom.
Pandur stade pa reče:
• Pa dobro dajte mi onda saobraćajnu, molim vas!
• E žao mi je ali ne mogu da vam dam saobraćajnu dozvolu, znate, normalno je ona u pretincu, ali kada sam stavljao pištolj kojim sam ubio vlasnicu auta koja se nalazi u gepeku nisam video da je saobraćajna dozvola bila unutra.
Pandur sav zaprepašćen zovne pojačanje pa kolege došle da ispitaju situaciju. Prilazi drugi pandur i kaže:
• Gospodine, vozačku, molim vas!
Vozač izvadi i dade bez prigovora.
• Saobraćajnu dozvolu, molim vas!
Vozač opet dade bez prigovora, te pandur stade pa pita:
• Da li biste mogli otvoriti pretinac da vidimo šta imate unutra?
Vozač otvori, kada ono ništa.
• Molim vas, otvorite gepek da ga prekontrolišemo!
Vozač otvara gepek, kad i on prazan. Na to će pandur:
• Gospodine, izvinjavamo vam se ali kolega nam je pričao da nemate vozačku, da držite pištolj u pretincu i leš u gepeku.
Na to će vozač:
• A sigurno je slagao i da sam prebrzo vozio, pička mu materina lažovska!
Назад на врх Go down
zebac
U ekipi
U ekipi
zebac


Male Број порука : 64
Age : 31
Lokacija : Novi Pazar
Koliko volis CSI:Miami? :
Vic'o'vi!:D - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 2 Right_bar_bleue

Stepen bana :
Vic'o'vi!:D - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 07.10.2008

Vic'o'vi!:D - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vic'o'vi!:D   Vic'o'vi!:D - Page 2 EmptyTue Oct 07, 2008 8:02 pm

Vojnik primio pismo od svoje devojke u kome piše:
"Dragi Roberte!
Ja ne mogu ovako i dalje. Ova daljina koja je između nas je prevelika. Ja moram takođe priznati da sam te četiri puta prevarila, od kako si ti otišao. I sve to nije u redu za nas oboje. Izvini! Molim te, pošalji mi nazad moju sliku koju sam ti dala. Pozdrav, Marina."
Vojnik, sav potresen ovim pismom, ode do svojih kolega i zatraži od njih slike, koje su mu oni mogli dati, njihovih devojaka, sestara, rodica, tetki... Zajedno sa Marininom slikom stavi sve te slike lepih devojaka u jednu veliku kovertu, sveukupno 57, i napiše pismo:
"Draga Marina!
Žao mi je, ali ja ne znam više ko si ti. Molim te, pronađi svoju sliku i uzmi, a ostale mi pošalji nazad. Pozdrav, Robert."
Назад на врх Go down
zebac
U ekipi
U ekipi
zebac


Male Број порука : 64
Age : 31
Lokacija : Novi Pazar
Koliko volis CSI:Miami? :
Vic'o'vi!:D - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 2 Right_bar_bleue

Stepen bana :
Vic'o'vi!:D - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 07.10.2008

Vic'o'vi!:D - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vic'o'vi!:D   Vic'o'vi!:D - Page 2 EmptyTue Oct 07, 2008 8:02 pm

Pobio Piroćanac celu familiju i sada je na sudu. Pita ga sudija:
• Zašto ste pobili porodicu?
• Dođem ja kući s posla, uđem u spavaću sobu, kad vidim ženu pod komšijom.
• ... i tada ste poludeli?
• Ne. Rekoh, šta će žena, ja radim po ceo dan, uveče dođem umoran s posla, mora da se snalazi. Odem do ćerke u sobu a ona sa dvojicom, jedan odozgo, drugi odozdo...
• E tad vam je puk'o film?
• Ma jok. Rekoh, mlada je, mora sve da proba. Odem posle do sina u sobu, a on zavrnuo rukav, ruka poplavela, špric u veni...
• I tad vam je pao mrak na oči?
• Ma ne. Rekoh, mlad je, a droga je u modi. Al' kad sam video peć na trojku...
Назад на врх Go down
zebac
U ekipi
U ekipi
zebac


Male Број порука : 64
Age : 31
Lokacija : Novi Pazar
Koliko volis CSI:Miami? :
Vic'o'vi!:D - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 2 Right_bar_bleue

Stepen bana :
Vic'o'vi!:D - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 07.10.2008

Vic'o'vi!:D - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vic'o'vi!:D   Vic'o'vi!:D - Page 2 EmptyTue Oct 07, 2008 8:02 pm

Prijavio se Mujo na takmičenje u rvanju i izvuče u prvom kolu najgoreg protivnika tj. Turčina koji lomi kičme. I trener ga upozori da pazi kako se bori da ga ne bi Turčin zgrabio i slomio kičmu. I tako oni počnu borbu, da se hvataju i u jednom trenutku Turčin zgrabi Muju, prebaci ga preko leđa i počne da mu lomi kičmu. Krcka sve, a trener od muke pokrio lice rukama. I u jednom trenutku čuje urlik:
• Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaooooooooo!
Trener sklonio ruke s lica, kad ono Mujo stoji na Turčinu, razbio ga skroz! Trener:
• Šta bi, Mujo?
• Ma ništa, krenuo ovaj Turčin da mi lomi kičmu, ja već mislio gotovo je, i otvorim oči kad vidim - jaja. I zagrizem iz sve snage!
• I?
• Pa ništa, nemaš pojma koliku snagu čovek dobije kad zagrize svoja jaja!
Назад на врх Go down
zebac
U ekipi
U ekipi
zebac


Male Број порука : 64
Age : 31
Lokacija : Novi Pazar
Koliko volis CSI:Miami? :
Vic'o'vi!:D - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 2 Right_bar_bleue

Stepen bana :
Vic'o'vi!:D - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 07.10.2008

Vic'o'vi!:D - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vic'o'vi!:D   Vic'o'vi!:D - Page 2 EmptyTue Oct 07, 2008 8:02 pm

Dve gospođe u najboljim godinama, reše da se malo provedu same, da ne čekaju da ih muževi izvode, nego da sebe izvedu na večeru i provod. Pošto su dobro večerale, dosta podnapite, gospođe su krenule kućama. Na putu im se pripiški i da ne bi u mraku svetlucale svojim belim guzama, one reše da uđu u obližnje groblje pored kojeg ih je put vodio i da tu izvrše svoje prirodne obaveze. Kako nije bilo toalet papira, jedna od dama je nakon završenog posla skinula svoje gaćice, obrisala se njima i bacila ih. Druga je, međutim, imala vrlo lepe i skupe tanga gaćice i bilo joj žao da ih tako iskoristi i baci. Zato skine gaćice i stavi u tašnu, a posle obavljene nužde otkine parče trake sa obližnjeg venca i obriše se. Sutradan, dva muža se požale jedan drugom.
• Zamisli, moja žena je došla sinoć kući pijana i bez gaćica - reče prvi.
• More, to nije ništa - odgovori drugi. - Moja se takođe vratila pijana kući, bez gaćica, a iz dupeta joj je virila traka sa natpisom: "... nikada te nećemo zaboraviti, Pera, Mile i fudbalski klub Sloga"!
Назад на врх Go down
zebac
U ekipi
U ekipi
zebac


Male Број порука : 64
Age : 31
Lokacija : Novi Pazar
Koliko volis CSI:Miami? :
Vic'o'vi!:D - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 2 Right_bar_bleue

Stepen bana :
Vic'o'vi!:D - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 07.10.2008

Vic'o'vi!:D - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vic'o'vi!:D   Vic'o'vi!:D - Page 2 EmptyTue Oct 07, 2008 8:03 pm

Tri žene igrale golf jednog lepog nedeljnog prepodneva. Jedna od njih nije bila previše spretna i njena loptica odleti u šumu. Ode da je potraži i umesto loptice pronađe žabu uhvaćenu u zamku.
• Oslobodi me - reče žaba - i ispuniću ti 3 želje.
Žena se nije dugo dvoumila. Oslobodi žabu, na šta žaba kaže:
• Hvala ti, ali zaboravila sam nešto napomenuti. Sve što poželiš, tvoj muž će dobiti 10 puta bolje.
• Nemam ništa protiv - bila je zadovoljna žena.
Njena prva želja bila je da postane najlepša žena na svetu.
• Ali, jesi li ti svesna - upozori je žaba - da će tvoj muž postati naj naj najlepši muškarac na svetu? Pravi Adonis. Sve će ga žene proganjati.
• Nema problema. Pa ja ću biti najlepša žena na svetu i on će videti samo mene!
I tako žena postade najlepša na svetu. Posle toga poželi da postane najbogatija.
• Ali to će od tvog muža učiniti deset puta bogatijim od tebe.
• To mi uopšte ne smeta, ono što je njegovo je i moje - odgovori žena.
I tako žena postade najbogatija na svetu.
• A šta je tvoja zadnja želja? - upita radoznala žaba.
• Želim dobiti LAGANI srčani udar!

Pouka pričice je da su žene inteligentne. Nemoj se nikad šaliti sa njima!

NAPOMENA: Ako si žensko ne čitaj dalje. Za tebe je vic gotov. Stani ovde i osećaj se superiorno!

Ako si muškarac: Muž je imao deset puta LAKŠI srčani udar!
Pouka pričice je da žene stvarno misle da su jako nteligentne. Pustimo ih nek tako misle i uživajmo u spektaklu.

P.S. Ako si žensko i još čitaš, ovo je dokaz da žene NIKAD NE SLUŠAJU!
Назад на врх Go down
zebac
U ekipi
U ekipi
zebac


Male Број порука : 64
Age : 31
Lokacija : Novi Pazar
Koliko volis CSI:Miami? :
Vic'o'vi!:D - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 2 Right_bar_bleue

Stepen bana :
Vic'o'vi!:D - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 07.10.2008

Vic'o'vi!:D - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vic'o'vi!:D   Vic'o'vi!:D - Page 2 EmptyTue Oct 07, 2008 8:03 pm

Odlučila princeza da se uda ali samo za onog koji može 30 puta uzastopce "ono" inače ode glava. Prijavi se Nemac. Odradi 10 puta i ne može više - ode glava. Prijavi se Italijan, odradi 20 puta i ne može više - ode glava. Prijavi se Bosanac. Kako koji put odradi zabeleži kredom recku na zidu. Stigne on do 29. recke, kad će ti princeza:
• 28!
Bosanac odgovara:
• 29!
Princeza opet:
• 28!
Bosanac ljutito izbrisa sve recke sa zida i kaže:
• E sad ćemo ponovo!!!
Назад на врх Go down
zebac
U ekipi
U ekipi
zebac


Male Број порука : 64
Age : 31
Lokacija : Novi Pazar
Koliko volis CSI:Miami? :
Vic'o'vi!:D - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 2 Right_bar_bleue

Stepen bana :
Vic'o'vi!:D - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 07.10.2008

Vic'o'vi!:D - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vic'o'vi!:D   Vic'o'vi!:D - Page 2 EmptyTue Oct 07, 2008 8:03 pm

Učiteljica vodila decu u zoološki vrt i naravno, stigli su do slona, a slon je imao "nešto" od 1,5 metar ali nije surla, neko ku**c. Perica radoznalo pita učiteljicu:
• Učiteljice, učiteljice, šta je ono slonu?
A učiteljica kaže:
• Ma nije to ništa...
Perica na to drugu:
• Jesam ti rek'o da je kurva, njoj ni 1,5 metar nije ništa!
Назад на врх Go down
zebac
U ekipi
U ekipi
zebac


Male Број порука : 64
Age : 31
Lokacija : Novi Pazar
Koliko volis CSI:Miami? :
Vic'o'vi!:D - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 2 Right_bar_bleue

Stepen bana :
Vic'o'vi!:D - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vic'o'vi!:D - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 07.10.2008

Vic'o'vi!:D - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vic'o'vi!:D   Vic'o'vi!:D - Page 2 EmptyTue Oct 07, 2008 8:04 pm

U jednom selu gajio jedan ciga svinje, kad jednog dana dođu ljudi u belom:
• Dobar dan!
• Dobar dan!
• Imate svinje?
• Imamo svinje!
• Jel' hranite svinje?
• Hranimo svinje!
• Pa čime?
• Pa deca skupe đubre, otpatke sa ulice, ono, ovo, svinje super, zadovoljne, i tako...
• 5000 kazna!
• Što?
• Pa mi smo iz odeljenja za zaštitu životnja, a vi im dajete đubre, kako vas nije sramota?
I on plati. Posle nekog vremena dolaze ljudi u crvenom.
• Dobar dan!
• Dobar dan!
• Imate svinje?
• Imamo svinje!
• Jel' hranite svinje?
• Hranimo svinje!
• Pa čime?
• Pa žena skuva sarmu, čokoladicu, ono, ovo, prvo jedu svinje pa onda mi, sve super, ok, svinje napreduju i tako to...
• 50.000 kazna!
• Što?
• Mi smo iz zaštite ljudi, oni nemaju šta da jedu, a vi im dajete čokoladice, kako vas nije sramota...
Plati on. Posle nekog vremena dolaze ljudi u crnom.
• Dobar dan!
• Dobar dan!
• Imate svinje?
• Imamo svinje!
• Jel' hranite svinje?
• Hranimo svinje!
• Pa čime?
• Pa ja im dam po 100 dinara pa one idu da kupe šta hoće...
Назад на врх Go down
Sponsored content





Vic'o'vi!:D - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Vic'o'vi!:D   Vic'o'vi!:D - Page 2 Empty

Назад на врх Go down
 
Vic'o'vi!:D
Назад на врх 
Страна 2 of 4Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
CSI:Miami forum :: Smesno ! ! ! :: Vicevi ! ! !-
Скочи на: